آرایش عروس اروپایی
آرایش عروس اروپایی

آرایش عروس اروپایی

آرایش عروس اروپایی یکی از بهترین و پرطرفدارترین شیوه های میکاپ می باشد که زیبایی و سادگی را با هم تلفیق نموده است. مانند تمام انواع آرایش از قبیل آرایش عروس هندی، عربی و ایرانی، در نحوه آرایش عروس اروپایی نیز ویژگی هایی به چشم میخورد که به نوعی هویت این سبک از آرایش را بازگو می کند. گالری آریش عروس اروپایی عقیلی در این مطلب نگاهی جامع به این سبک آرایش عروس خواهد داشت. آرایش اروپایی از گذشته تا امروز، جذاب ترین مدل های آرایش عروس و ویژگی های میکاپ لایت اروپایی را در ادامه بررسی خواهیم کرد.

آرایش عروس،آرایش اروپایی،آرایش عروس اروپایی

آرایش عروس اروپایی از گذشته تا کنون

میکاپ عروس از گذشته تا امروز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار بوده است، به طوریکه در کشورهای اروپایی از قرون وسطایی استفاده از پوردهای روشن کننده پوست در میان زنان رواج زیادی پیدا کرد. در سالهای ابتدایی استفاده از این پودرها بیشتر برای پوشاندن آفتاب سوختگی های ناشی از کار کردن در مزارع کشاورزی بود. آرایش عروس اروپایی در آن زمان به معنای زنانی با چهره های سفید و رنگ پریده بود که به مرور دچار تغییر و تحول گردید. به طوریکه در قرن سیزدهم میلادی استفاده از رژ لب در میکاپ عروس اروپایی رواج پیدا کرد و تا امروز از آن استفاده میشود. یکی از مهم ترین ویژگی هایی که از گذشته تا امروز در آرایش عروس اروپایی دیده میشود، سادگی و دوری از آرایش های تند و غلیظ می باشد که کمک زیادی به طبیعی بودن و جلوه مناسب چهره داشته است.

میکاپ اروپایی چه ویژگی هایی دارد

با مرور مدل های آرایش چند ویژگی مهم را در این سبک آرایش مشاهده خواهید کرد که کاملا با آرایش های هندی و عربی متفاوت هستند. از مهم ترین این ویژگی ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 

فیلم آرایش عروس اروپایی | میکاپ آرتیست: نسیم عقیلی

گریم اروپایی عروس

گریم صورت و نحوه انتخاب رنگ رژ گونه و کرم مناسب برای پوست در تمام سبک های آرایش و میکاپ مهم می باشد و باید با دقت و کاملا حرفه ای انجام شود. در گریم صورت اروپایی تلاش میشود تا ابتدا لک های روی پوست کاملا پوشانده شده و در نهایت با رژ گونه های لایت و متمایل به صورتی جلوه زیبایی به صورت داده شود. البته باید بتوان هارمونی خوبی میان رنگ رژ گونه و رژ لب ایجاد نمود تا نتیجه خوبی در نهایت ایجاد شود.

ویژگی های میکاپ اروپایی 

آرایش اروپایی چشم

چشم یکی از مهم ترین اجزای صورت می باشد که تاثیر زیادی بر جلوه و زیبایی چهره ایجاد می کند. در تمام سبک های آرایش عروس به آرایش چشم اهمیت بسیار زیادی داده میشود، به طوریکه در آرایش عربی یا خلیجی از خط چشم های کشیده و دنباله دار و سایه های تیره استفاده می گردد. در مقابل، در آرایش و میکاپ عروس اروپایی، تلاش میشود چشم ها در حین زیبایی، سادگی و طبیعی بودن را به خوبی جلوه دهند. برای دست یافتن به این هدف، خط چشم های باریک و کوتاه و سایه کمرنگ و صورتی می تواند انتخاب مناسبی باشد. از دیگر ویژگی هایی که در این سبک میکاپ دیده میشود، عدم استفاده از مژه های بلند با ریمل زیاد می باشد. استفاده از ریمل زیاد برای مژه ها بیشتر در آرایش های خلیجی و هندی کاربرد داشته و با سبک میکاپ اروپایی کاملا متناقض می باشد.

آرایش چشم اروپایی،عروس اروپایی،آرایش عروس اروپایی

آرایش لب 

از دیگر موارد و ویژگی های بسیار مهم در این سبک میکاپ می توان به آرایش لب اشاره نمود. لب از جمله اجزای صورت می باشد که آرایش صحیح آن می تواند تاثیرزیادی بر جلوه کار داشته باشد. در سبک های اروپایی از خط لب های پررنگ استفاده نمیشود و ترجیحا رژ لب با رنگ های مات و صورتی کاربرد دارد.

آرایش لایت عروس،آرایش اروپایی،عروس اروپایی،آرایش عروس اروپایی

جذابترین مدل های چشم عروس 

نحوه آرایش ابرو و چشم ها در آرایش های اروپایی دارای تنوع بسیار بالایی می باشد و هر ساله تغییراتی در این سبک آرایش مشاهده میشود. یکی از بهترین راه ها برای عروس خانم هایی که قصد دارند آرایش زیبا و منحصر به فردی را برای شب عروسی خود انتخاب کنند، مرور جدیدترین مدل های آرایش چشم عروس اروپایی می باشد. دقت داشته باشید که آرایش چشم به شدت بر ظاهر چهره اثرگذار است و لازم است با توجه به حالت چشم و پلک ها و حتی فرم صورت بهترین مدل را انتخاب کرد. در جدیدترین مدل های آرایش چشم عروس اروپایی چند ویژگی مهم وجود دارد که از مهم ترین آنها می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

عدم استفاده از خط چشم های طولانی و پهن: همان طور که اشاره کردیم، در حالت کلی سبک های اروپایی بیشتر به سادگی و طبیعی جلوه دادن نحوه آرایش گرایش دارند. به همین خاطر است که در جدیدترین مدل های آرایش چشم، خط چشم های طولانی و کشیده دیده نمیشود.

استفاده از سایه های روشن و بدون دنباله: رنگ سایه به کار رفته در آرایش عروس اروپایی بیشتر به صورتی گرایش دارد. از دیگر ویژگی های آن می توان به یکدست بودن سایه و طبیعی بودن حالت آن اشاره نمود.

عدم استفاده از مژه های بلند: با مرور مدل های جدید میکاپ چشم اروپایی می توان چشم هایی بدون مژه های بلند و پر از ریمل را مشاهده کرد که البته پهن بودن ابروهای آن ها نیز کاملا جلب توجه می کند.

. برای اطلاع از مدل آرایش اروپایی کلیک کنید

با توجه به تنوع بسیار زیاد در سبک های به کار رفته در آرایش چشم و مناسب بودن هر یک برای چشم هایی با حالت مختلف، پیشنهاد می کنیم از

نمونه کارهای سالن زیبایی عقیلی بازدید کنید تا انتخاب بهتر و کاملا بروزی داشته باشید

برای بازدید از نمونه کارهای عروس سالن عقیلی میتوانید صفحه اینستاگرام یا بخش گالری سایت مراجعه نمایید.

فیلم آرایش عروس اروپایی | میکاپ آرتیست: نسیم عقیلی

آرایش لایت اروپاییگالری آرایش عروس نسیم عقیلی

گالری آرایش عروس اروپایی نسیم عقیلی به عنوان یکی از تخصصی ترین تیم های ارائه دهنده خدماتی همچون اکستنشن، آرایش عروس، طراحی وکاشت ناخن ، بوتاکس مو ، کراتینه مو ، هاشور و میکروبلیدینگ ابرو و انواع خدمات مو در تهران فعالیت دارد. این مجموعه علاوه بر ارائه آلبومی از نمونه کارهای نسیم عقیلی در حوزه آرایش عروس و غیره، مشاوره های لازم را قبل از انتخاب مدل آرایش بر اساس فرم صورت و گردن و غیره ارائه می دهد.