آرایش لایت عروس
آرایش لایت عروس

 آرایش لایت عروس چگونه است؟

آرایش لایت عروس یا آرایش اروپایی یکی از زیباترین و ساده ترین سبک های به کار رفته در میکاپ می باشد که مختص زمان و تاریخ و دهه خاصی نیست. سادگی و تناسب بسیار زیبایی که در سبک آرایش لایت  به کار می رود، باعث میشود تا در اثر گذر زمان قدیمی نشده و همیشه کاملا بروز باشد. آرایش لایت عروس همانند سایر سبک های میکاپ دارای ویژگی های خاصی می باشد که با توجه به فرم و شکل کلی صورت باید آنها را پیاده سازی کرد. در ادامه با سالن زیبایی عقیلی همراه باشید تا با مدل آرایش لایت عروس آشنا شوید.

مدل آرایش لایت عروس

بسیاری از خانم های جوان از میان تعداد بسیار زیادی مدل های میکاپ، به سمت مدل آرایش لایت عروس گرایش دارند که این مساله در چند سال اخیر بیشتر به چشم میخورد. به طوریکه از سبک های عربی و هندی فاصله گرفته و بیشتر آرایش لایت عروس مورد توجه و استقبال قرار گرفته است. با مرور مدل آرایش لایت  اولین ویژگی که در آن احساس میشود، سادگی و حفظ معصومیت چهره می باشد. به همین خاطر است که این سبک نه تنها برای آرایش عروس، بلکه در آرایش های دخترانه نیز کاربرد بسیار زیادی دارد. مهم ترین ویژگی هایی که در مدل آرایش لایت عروس می توان مشاهده کرد عبارتند از:

بیشتر بدانیم از : کراتینه مو در سالن زیبایی عقیلی  

آرایش لایت چشم

کافیست تنها سه تا چهار مدل آرایش لایت عروس را مرور کنید تا با جلوه و زیبایی آرایش چشم در آنها آشنا شوید. از مهم ترین تفاوت های موجود در آرایش لایت با آرایش هندی و خلیجی، سبک به کار رفته در آرایش چشم ها می باشد. در آرایش اروپایی عروس از خط چشم های پهن و دنباله دار و مژه مصنوعی استفاده نمی شود. در مقابل تاکید بر استفاده از خط چشم های کاملا باریک و ظریف و بدون دنباله می باشد که در کنار مژه های طبیعی با ریمل کم جلوه بسیار زیبایی را به چشم ها می  بخشد.

light-makeup bride-nasim aghili

برای بازدید از نمونه کارهای عروس سالن عقیلی میوانید صفحه اینستاگرام یا بخش گالری سایت مراجعه نمایید.

نکات مهم در انتخاب آرایش لایت عروس 

از دیگر موارد مهم در آرایش اروپایی عروس ، استفاده از سایه های کم رنگ می باشد که باعث میشود چهره حالت طبیعی خود را حفظ کند و در عین حال به چشم ها زیبایی بهتری بخشیده خواهد شد. سایه های به کار رفته در آرایش لایت عروس بیشتر صورتی کم رنگ و رنگ های مات می باشد. استفاده از سایه کم رنگ در کنار ابروهای پهن با رنگی متناسب با پوست باعث میشود چهره بازتر جلوه کند.

آرایش لایت لب

از دیگر ویژگی های بسیار مهم در آرایش اروپایی عروس، نوع آرایش به کار رفته در لب ها می باشد که کاملا با سبک هندی متفاوت است. برای آرایش لب دخترانه و ساده از رژ لب های مات و کم رنگ استفاده میشود که زیبایی آن با کمک خط لب همرنگ با رژ بیشتر خواهد شد. استفاده از رژ لب های کم رنگ و خط لب های تقریبا همرنگ یا یک درجه تیره تر شرایطی را فراهم می کند تا از این سبک آرایش نه تنها برای عروس، بلکه برای حضور در جامعه نیز کاربرد داشته باشد.

بیشتر بدانیم از : آرایش عروس در سالن زیبایی  عقیلی 

  رژ گونه در آرایش لایت 

یکی از مهم ترین مراحلی که در تمام سبک های آرایش و میکاپ باید به آن توجه داشت، رژ گونه می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر حالت صورت دارد. در آرایش اروپایی بیشتر تمایل به رژ گونه های صورتی  در کنار استفاده از هایلایتر می باشد که نه تنها چهره را طبیعی جلوه خواهد داد، بلکه برجستگی مناسبی به گونه ها میبخشد.

آرایش لایت عروس

مدل آرایش لایت 2020

علیرغم سادگی به کار رفته در آرایش های اروپایی، این سبک مانند سایر مدل های میکاپ با گذر زمان تغییراتی را شامل میشود که کمک زیادی به زیباتر شدن آرایش خواهند کرد. اگر برای شب عروسی ترجیح می دهید چهره ای کاملا طبیعی و در عین حال زیبا داشته باشید، کافیست مدل آرایش لایت 2020 را مشاهده کنید تا ایده هایی عالی از آنها را دریافت نمایید. البته نکته بسیار مهم در انتخاب مدل آرایش لایت 2020 برای عروس این است که آیا چهره ی شما با این سبک آرایش تناسب دارد؟ ممکن است در مدل آرایش لایت عروس 2020 نمونه هایی را ببینید که از خط چشم های باریک و بدون دنباله استفاده شده و کاملا زیبا و حرفه ای اجرا شده باشند. حال سوال این است که آیا این سبک آرایش برای همه مناسب است؟ قطعا جواب منفی خواهد بود.

استفاده از مدل آرایش لایت عروس برای افرادی مناسب است که پشت پلک آنها پف زیادی نداشته باشد. دلیل این مساله این است که خط چشم های دنباله دار تاثیر بسیار زیادی بر کشیده تر و درست تر دیده شدن چشم ها دارد. در نتیجه افرادی که پف پشت پلک دارند با آرایش لایت نتیجه خوبی از آرایش بدست نخواهند آورد. لذا در مرور مدل های جدید آرایش لایت عروس باید ترکیب کلی صورت خود را در نظر داشته باشید تا بتوانید مدل های مناسب را انتخاب کنید.

بیشتر بدانیم از: سبک آرایش عروس اروپایی 

bride makeup-light makeup-nasim aghili

 آموزش آرایش لایت عروس

از آنجا که آرایش های اروپایی تاکید زیادی بر حفظ ترکیب طبیعی صورت دارند، این سبک آرایش را می توان در محیط ها و مراسم مختلفی استفاده نمود. در حالت کلی با شیوه ای ساده اگر بخواهیم آموزش آرایش لایت را ارائه دهیم می توان به این صورت بیان کرد:

  • پاکسازی پوست و استفاده از مرطوب کننده قبل از آرایش
  • انتخاب حداکثر سه رنگ با تناژ کم برای آرایش لب، گونه و سایه چشم
  • حذف لک های روی پوست با کانسیلر و یک دست کردن رنگ پوست با کرم مناسب
  • آرایش چشم با فر دادن مژه های طبیعی و ریمل زدن به اندازه متعادل، خط چشم های باریک و بدون دنباله و سایه های روشن
  • آرایش لب با رژ لب های صورتی، گوشتی و حتی الامکان مات
  • آرایش گونه ها با رژگونه های ملایم

البته لازم به ذکر است که مواردی که به آن اشاره شد خلاصه ای از گام های مهم در آموزش آرایش لایت عروس می باشد که هر گام نیاز به تخصص و تمرین بسیار زیاد دارد.

برای مشاهده 5 مدل ترند آرایش لایت عروس بهار و تابستان 2020 در دنیا کلیک کنید

آرایش اروپایی عروس با جدیدترین مدل ها

سالن زیبایی عقیلی با سالها تجربه و سابقه فعالیت در این حوزه، میکاپ عروس با سبک های مختلف هندی، عربی، اروپایی و ایرانی را توسط کادری مجرب ارائه می دهد. به منظور مشاهده نمونه کارها و عکس آرایش لایت عروس 2020 کافیست از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه استفاده نمایید. این مجموعه تمام خدمات مورد نیاز برای آرایش عروس از قبیل پاکسازی پوست، رنگ و شینیون و غیره را با جدیدترین تجهیزات در این حوزه ارائه داده و لحظاتی به یادماندنی را در ذهن شما ثبت خواهد کرد.