خدمات ناخن


ارائه ی کلیه خدمات ناخن به روش های پودر ، ژل ، میکس ، کاورژل، طراحی در آب ، فویل و لنز ناخن با مواد Lechal کراتینه ی ناخن ، بازسازی  ناخن های آسیت دیده و شکننده مانیکور ، پدیکور ، پارافین تراپی دست و پا کراتینه ناخن

اهمیت ناخن و مراقبت از آن

ناخن به عنوان بخشی از بدن انسان یک راه تشخیص سلامتی هر فرد است و علاوه بر این بر زیبایی بدن بسیار موثر است. وجود ناخن سالم بر روی دست ها و پاها سبب می‌شود که انجام کارها برای ما تسهیل شود. ناخن یک عضو ضروری بدن است که باید به سلامتی و مراقبت از ان توجه کرد. ناخن سالم دارای رنگ صورتی مایل به سفید است. اندازه ناخن های سالم و قسمت خارجی و سرسفید آن ها یک اندازه است وقسمت هلالی شکل در پایه ناخن ها قرار دارد.

گاهی ناخن ها به طور کامل سالم نیستند و آسیب دیده‌اند. ناخن های نا سالم گاهی به علت کمبود ویتامین به صورت پوسته شده و نیمه شکسته اند. ناخن هایی که فرم قاشقی دارند به علت کمبود آهن یا کم خونی به این شکل می‌شوند. شیارهای افقی روی ناخن ها اغلب به علت استرس، تب بالا و فشار دادن ناخن ها اتفاق می‌افتد. پوست قرمزو ملتهب اطراف ناخن به دلیل کندن و جویدن پوست اطراف ریشه رخ می‌دهد.

مراقبت و رسیدگی به ناخن ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است. برای مراقبت از ناخن ها باید آنها و پوست اطرافشان را همیشه تمیز نگه داشت. استفاده بیش از حد از سوهان سبب جدا شدن صفحه ناخن از پوست می‌شود و باید این کار را با دقت و لطافت بالایی انجام داد. ابزار مراقبت از ناخن ها را همیشه باید ضدعفونی کرده تا باکتری ها مشکلی برای سلامتی ناخن ها بوجود نیاورند.

روغن های مخصوص و لوسیون برای مراقبت از پوست اطراف ناخن باید استفاده کرده و از کندن آن ها خود داری شود. برای زیبایی ناخن ها باید از لاک های مرغوب و با کیفیت استفاده کرد تا موجب شکنندگی، پوسته شدن و ترک خوردن ناخن ها نشود. استفاده از لاک های پوششی برای مراقبت از ناخن ها مناسب است. در صورتی که دست ها و ناخن ها به طور مرتب مرطوب شوند سلامتی ناخن ها به مقدار زیادی حفظ می‌شود.

امروزه برای مراقبت از ناخن بسیاری از سالن های زیبایی خدمات ناخن را به بهترین شکل ارائه می‌دهند. در ادامه به خدمات ناخن برای مراقبت از ناخن و زیبایی آن پرداخته می‌شود.

خدمات ناخن چیست ؟

امروزه با توجه به روشن شدن اثر ناخن بر زیبایی وسلامتی انسان خدمات ناخن توسط مراکز تخصصی و آرایشی ارائه می شود. در اغلب سالن های زیبایی خدمات ناخن از جمله کاشت، مانیکور، دیزاین و طراحی ناخن انجام می شود. این نوع خدمات علاوه بر مراقبت از ناخن ها، به آن ها زیبایی و جذابیت خاصی می بخشند. زیبایی و جذابیت شخصی برای همه افراد مهم بوده و تاثیرات بسیار زیادی بر روابط اجتماعی و اعتماد به نفس افراد خواهد داشت.

بیشتر بدانیم از : کراتینه مو  در سالن زیبایی نسیم عقیلی  

انواع خدمات ناخن

از جمله خدمات ناخن که اغلب توسط سالن های زیبایی ارائه می شود می توان به مانیکور کردن ناخن، کاشت ناخن، دیزاین و طراحی ناخن، لمینت ناخن، ژلیش ناخن و … اشاره کرد.

مانیکور و پدیکور برای شکل بخشیدن به ناخن ها استفاده می‌شود. در این نوع از خدمات ناخن، اطراف ناخن های دست و پا توسط سوهان کاملا صاف و یک دست می‌شود و ناخن به فرم دلخواه شکل داده می‌شود.

کاشت ناخن به دو روش کاشت با پودر و کاشت ناخن ژله ای صورت می‌گیرد. کاشت ناخن از جمله خدمات ناخن پرطرفدار است. در کاشت ناخن با توجه به رشد ناخن طبیعی، لازم است هرماه کاشت ناخن ها ترمیم شود.

درکاشت پودری، پودر با رنگ های متنوعی وجود دارد که علاوه بر زیبایی ناخن ها باعث مقاومت بیشتر ناخن ها می‌شود. در کاشت ژله ای ناخن،از سه لایه ژل استفاده می‌شود که پس از هربار ژل زدن، دست در دستگاه uv قرارگرفته و ناخن ها در تابش نور uv قرار می‌گیرند.

خدمات ناخن محدود به کاشت و مانیکور و پدیکور نمی‌شوند. طراحی و دیزاین ناخن نیز از جمله خدمات ناخن است که بر روی ناخن و اغلب ناخن های کاشته شده توسط رنگ و ابزار مخصوص صورت می‌گیرد.

خدمات ناخن در زمینه لمینت کردن ناخن برای افرادی که ناخن های زیبا و طبیعی خود را می‌پسندند انجام می‌شود. برای لمینت ناخن توسط سوهان، ناخن و اطراف آن تمیز و فرم داده می‌شود و سپس سطح ناخن از لایه مقاوم پوشیده می‌شود. در این روش ناخن مقاوم تر شده و شکسته، زرد و نازک و .. نمی‌شود. می توان لمینت ناخن را همراه با لاک های متنوع، زیبایی و جذابیت بیشتری بخشید.

ژلیش ناخن نوع دیگری از خدمات ناخن است که با استفاده لاک های مخصوص بر روی ناخن طبیعی انجام می‌شود و دوام و ماندگاری بالایی دارد.

خدمات ناخن در منزل

افرادی که به ناخن و زیبایی های آن توجه می کنند در خانه و فقط با اختصاص زمان کوتاهی می‌توانند با استفاده از سوهان و لوسیون و مرطوب کننده و رعایت بهداشت، مراقبت های لازم را از ناخن خود انجام دهند. این مراقبت ها مجموعه خدمات ناخن است که توسط هر فرد  حتی به صورت مبتدی امکان پذیر است. مجموعه ای دیگر از خدمات ناخن مثل ژلیش، کاشت، لمینت و … توسط خود فرد امکان پذیر نیست و به توانایی بیشتر، ابزار مختلف و یک فرد حرفه ای در این زمینه نیاز است.

خدمات ناخن امروزه در خانه نیز امکان پذیر است. با درخواست و هماهنگی با سالن زیبایی که در این زمینه حرفه ای باشد این کار به سادگی انجام می‌شود. انجام خدمات ناخن در منزل برای افرادی که شرایط رفتن به سالن های زیبایی و عمومی و همچنین زمان کافی در اختیار ندارند یک فرصت خوب به شمار می‌آید.

مزایای استفاده از خدمات ناخن

خدمات ناخن دارای مزیت های فراوانی است. استحکام ناخن ها، مراقبت از سلامتی ناخن و جلوگیری از شکستگی آن ها از جمله مزایای خدمات ناخن به شمار می‌رود. علاوه بر مراقبت ها و حفظ سلامتی ناخن ها، زیبایی بخشیدن به ناخن ها و دست ها از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نقش موثری در زیبایی و افزایش اعتماد به نفس افراد خواهد داشت.

بیشتر بدانیم از : کاشت ناخن  در سالن زیبایی نسیم عقیلی  

قیمت خدمات ناخن

خدمات ناخن با توجه به سطح و کیفیت ارائه آنها می توانند دارای قیمت متفاوتی باشد. با توجه به اینکه چه نوع خدماتی از جمله کاشت ناخن به روش پودری، ترمیم پودر، کاشت ژله ای، ترمیم ژله ای،کاشت لمینت، ژلیش، پدیکور ، مانیکور،ریمو کاشت و ژلیش و ترمیم ناخن های پا یا دست و…. برای مشتریان ارائه می شود سطح قیمت ها تغییر داشته و با یکدیگر متفاوتند. کیفیت ارائه خدمات ناخن و هزینه مناسب از موارد مهمی هستند که هنگام تصمیم گیری دریافت خدمات به آن باید توجه کرد.

کلام آخر

مراقبت از سلامتی و توجه به زیبایی فردی از عوامل تاثیر گذار بر روحیه و سبک زندگی افراد است. ناخن عضوی از بدن که با توجه به آن می توان از وضعیت سلامتی فردی مطلع شد و به همین دلیل باید به مراقبت و حفظ سلامتی آن توجه کرد. دریافت خدمات ناخن یکی از راه های مراقبت بیشتر از ناخن است که علاوه بر حفظ سلامتی و رفع مشکلات شکستگی ناخن، زردی ناخن و … به ناخن زیبایی می‌بخشد.

همانطور که در بالا به آن اشاره شد برای زیبایی و محافظت ناخن، خدمات ناخن هم به صورت فردی و خانگی و هم به صورت تخصصی و حرفه ای توسط سالن های زیبایی انجام می‌شود. هنگام حضور در سالن های زیبایی به به رعایت کلیه نکات بهداشتی و حرفه ای بودن در انجام خدمات ناخن باید توجه کرد. در سالن زیبایی نسیم عقیلی کلیه خدمات ناخن به صورت تخصصی و حرفه ای برای برخورداری از ناخن های سالم و زیبا ارائه می‌شود.