انتخاب بهترین آرایش عروس
انتخاب بهترین آرایش عروس

 

راهنمای انتخاب بهترین آرایش عروس

اگر برای انتخاب بهترین آرایش عروس نیاز به راهنمایی دارید این مقاله را حتما بخوانید. با کمی جستجو در سایت های مختلف کاملا متوجه خواهید شد که سبک های به کار رفته برای میکاپ و آرایش از تنوع بالایی برخوردار بوده و هر کدام طرفداران خاص خودشان را دارند. نکته بسیار مهم در انتخاب بهترین مدل آرایش عروس دنیا این است که شاید یک سبک آرایش چهره فردی را بسیار زیبا کند و در مقابل برای شخص دیگری اصلا مناسب نباشد. برای انتخاب بهترین مدل آرایش لازم است به چند نکته مهم توجه داشته باشید که عبارتند از:

تناسب آرایش عروس با فرم صورت

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند باعث شود یک سبک خاص آرایش برای چهره برخی از افراد زیبا و برای دیگران نامناسب جلوه کند، فرم صورت می باشد.حالت چشم و پلک ها، کشیدگی صورت، میزان برجستگی گونه ها، فرم چانه و بینی و شکل لب ها همگی باید در انتخاب نوع و مدل آرایش و میکاپ برای جشن عروسی در نظر گرفته شود. شما به عنوان فردی که قصد انتخاب سبک آرایش دارید با راهنمایی گرفتن از آرایشگر حرفه ای می توانید گزینه های مناسب و بهتری را در نهایت انتخاب نمایید. به عنوان مثال، ممکن است آرایش عروس اروپایی به دلیل سادگی آن برای برخی از چهره ها مناسب باشد و در مقابل، برای برخی فرم های صورت آرایش عروس عربی یا هندی جلوه بهتری داشته باشد.

آرایش عروس-نسیم عقیلی

اهمیت پوست را در انتخاب بهترین آرایش عروس جدی بگیرید

رنگ پوست از دیگر موارد بسیار مهمی می باشد که در میکاپ عروس باید به آن توجه داشت. در سالهای اخیر پوست های برنزه در لیست بهترین مدل های آرایش عروس به چشم میخورند که جلوه بسیار زیبایی دارند. رنگ پوست برنزه ممکن است با سبک آرایش مورد نظر شما همخوانی نداشته باشد و ترکیب صورت و لباس و رنگ موهایتان را به خوبی نمایش ندهد. میزان روشن بودن پوست را باید متناسب با رنگ مو، رنگ چشم و لباس و همچنین سبک کلی آرایش انتخاب کنید تا بهترین نتیجه را از آن دریافت نمایید.

اگه شما هم علاقه مند به سبک میکاپ لایت هستید کلیک کنید

انتخاب مدل مو مناسب با فرم صورت و گردن

علاوه بر میکاپ، در بهترین مدل های آرایش دنیا متوجه تنوع در مدل و رنگ مو نیز خواهید شد. با توجه به فرم صورت و میزان کشیدگی گردن باید بتوانید مدل مناسب و متناسب با سبک آرایش را انتخاب کنید. به عنوان مثال، برای خانم هایی که گردن کوتاه دارند، بهتر است موها را از اطراف صورت جمع کرده و به بالای سر ببرند. در مقابل، موهای باز که اطراف صورت و گردن باز باشند انتخاب مناسبی برای خانم هایی می باشد که دارای گردن بلند و کشیده ای دارند. فرم صورت نیز در انتخاب مدل مو و باز و بسته بودن آنها نقش مهمی دارد و آرایشگرهای حرفه ای عروس می توانند گزینه های مناسبی را برای شما پیشنهاد دهند.  

 

مدل مو عروس-نسیم عقیلی

 

فیلم میکاپ عروس | میکاپ آرتیست: نسیم عقیلی

تاثیر تاج در انتخاب بهترین آرایش عروس

تاج عروس از دیگر مواردی می باشد که انتخاب صحیح آن می تواند زیبایی آرایش را بهتر جلوه دهد. در انتخاب تاج ابتدا باید به سبک آرایش توجه کنید. به عنوان مثال، در آرایش به سبک عربی و هندی استفاده از تاج های بلند رایج می باشد و برای آرایش اروپایی و لایت، بیشتر تاج های کوتاه مناسب است. سبک آرایش، فرم صورت و گردن فرد، مدل لباس و آرایش موها همگی در انتخاب تاج تاثیرگذار هستند و باید به آن توجه داشت.در تصاویر زیر بهترین مدل های آرایش عروس را می توانید مشاهده کنید.

مدل مو عروس-نسیم عقیلی

ارائه بهترین مدل آرایش عروس 

سالن زیبایی نسیم عقیلی به عنوان یکی از سالن های شناخته شده در زمینه ارائه خدمات آرایش عروس اروپایی، عربی و هندی مشاوره های لازم را قبل از انتخاب مدل آرایش مناسب با چهره شما ارائه می دهد. هر یک از خانم ها در جلسه مشاوره می توانند نمونه و مدل های مورد نظر خود را ارائه دهند و متخصصین آرایش عروس در این مجموعه بر اساس خواسته شما و فرم صورت در نهایت بهترین ها را پیشنهاد خواهند داد. برای برقراری ارتباط با سالن زیبایی نسیم عقیلی می توانید از راه های ارتباطی ذکر شده در پایین صفحه استفاده نمایید.

بیشتر بدانید از: آرایش عروس نسیم عقیلی

 پنج مدل از بهترین آرایش های عروس در دنیا

آرایش عروس با توجه به اهمیت بسیار زیاد این جشن برای هر فرد و همچنین نقطه توجه بودن عروس در این مراسم، دارای حساسیت بالایی می باشد. به طوریکه بسیاری از خانم ها از چند ماه قبل از تاریخ برگزاری جشن عروسی به دنبال مدل های زیبا و جدید و متناسب با چهره خود هستند. نسیم عقیلی؛ ارائه دهنده آرایش عروس در سبک های    مختلف در ادامه به معرفی چند مدل زیبا و پرطرفدار برای میکاپ عروس می پردازد

 

بهترین آرایش عروس-نسیم عقیلیبهترین آرایش عروس-نسیم عقیلیبهترین آرایش عروس-نسیم عقیلیبهترین آرایش عروس-نسیم عقیلیبهترین آرایش عروس-نسیم عقیلی