فیبروز ابرو
فیبروز ابرو

اگر به دنبال فیبروز ابرو در پاسداران تهران هستید خواندن این مقاله را از دست ندهید : در این مقاله راجع به ماندگاری فیبروز ابرو و مراقبت های بعد از فیبروز ابرو و .. صحبت خواهیم کرد .فیبروز ابرو 

یکی از شاخه های هاشور ابرو،  فیبروز ابرو می باشد.همچنین نام شاخه فیبروز از یک شرکتی که در کشور عربستان است گرفته شده است. همچنین فقط یکی از شاخه های زیبایی صورت می باشد و فیروز لب و چشم یکی دیگر از شاخه زیبایی است.

فیبروز ابرو یکی از روش‌‌‌های زیبایی چهره و ابرو‌‌‌ها است که امروزه طرفداران زیادی دارد‌‌‌‌.‌‌‌‌ این روش یک روش علمی است و برانو بابیک با استفاده از نسبت‌‌‌های طلایی اندازه متناسب ابرو‌‌‌ها را ارائه کرد‌‌‌‌.

نام این روش از شرکتی به نام فی در صربستان گرفته شده بنابراین‌‌‌‌،‌‌‌‌ فی نام شرکت و عدد متناسب برای اندازه ابرو است و بروز به معنی فرم و حالت دادن به ابرو‌‌‌هاست پس از استقبال زیاد افراد از این روش‌‌‌‌،‌‌‌‌ فیبروز‌‌‌ها علاوه بر ابرو بر روی لب‌‌‌ها‌‌‌‌،‌‌‌‌ خط چشم و خط مژه نیز انجام شد‌‌‌‌.‌‌‌‌اگر به دنبال انجام این متد به صورت دائمی هستید‌‌‌ می‌توانید به کلینیک‌‌‌های زیبایی مراجعه کنید‌‌‌‌.

این روش به صورت نیمه دائمی بوده و برای رفع نواقص ابرو انجام‌‌‌ می‌شود ماندگاری آن به عواملی مثل نوع پوست‌‌‌‌،‌‌‌‌ عمق انجام  ‌‌‌‌،‌‌‌‌ تغیرات هرمونی و‌‌‌‌‌‌‌‌. ‌‌‌‌. ‌‌‌‌.‌‌‌‌ بستگی دارد‌‌‌‌.‌‌‌‌ فیبروز با استفاده از نوعی قلم انجام  می‌شود. سوزنی به این قلم متصل است که یکبار مصرف بوده تا آسیبی به سلامت افراد وارد نشود‌‌‌‌.‌‌‌‌ خط‌‌‌هایی که این سوزن بر روی پوست ایجاد می‌کند مانند تار مو نازک و ظریف است. به همین دلیل بسیار طبیعی جلوه‌‌‌ می‌کند هم چنین عمقی که روی پوست ایجاد‌‌‌ می‌کند کم بوده‌‌‌‌ و می‌توان ضخامت آن را را نازک یا پهن کرد‌‌‌‌.

یکی از بروزترین روش های آرایش ابرو،  روش فیبروز ابرو که به صورت دستی و همچنین توسط سوزن های یکبار مصرف  قابل اجرا می باشد‌.هدف اصلی  فیبروز رفع نواقص ابرو مثلا طرح و رنگ ابرو می باشد.فیبروز کردن ابرو یک روش  نیمه دائمی است.

فیبروز ابرو - نسیم عقیلی

مراحل انجام روش فیبروز ابرو

همانطور که گفته شد فیبروز ابرو یک روش بسیار پر کاربرد است.اگر جز افرادی هستید که میخواهید ابرو های با حالت طبیعی داشته باشید فیبروزیک انتخاب درست می باشد.فیبروز ابرو نیز مانند سایرین دارای مراحلی است که به شرح زیر می باشند:

در ابتدا برای شروع بهتر است خطوط را در قسمت تاج ابرو اجرا کنید.

هر خطی را که اجرا می کنید ۲بار تمدید کنید بعد از اجرا کردن خطوط ، بهتر است به رنگ شوک بدهید

و پس از ۳ الی ۴ دقیقه صبر کنید و منتظر بمانید و بعد از آنکه ابرو ها رنگ گرفت شروع به بی حس کردن آنها کنید.

همچنین لازم است بدانید ۱۰ روز قبل از اینکه ابروهای خود را فیبروز کنید نباید از رنگ استفاده کنید.

رنگ هایی که در فیبروز استفاده می کنید باید روشن نباشد.

بعد از این مراحل نوبت به آرک ابرو و دم ابرو می رسد.

برای کم رنگ کردن تاتو بهتر است ضخامت استروک ها را دو برابر کنید 

فیبروز ابرو

مزایای فیبروز ابرو

 • ایجاد تراکم بالا ابرو
 • سوزش و درد کمتر نسبت به سایر روش‌‌‌ها
 • پاک کردن راحت‌‌‌‌تر نسبت به سایر
 • التهاب کمتر
 • دقت بالا به دلیل دستی بودن آن
 • تغیر مدل ابرو به آسانی
 • هزینه نسبتا مناسب
 • وجود مدل‌‌‌های مختلف
 • فرم دادم به آرک ابرو
 • حالتی ظریف و طبیعی
 • فرم ادن به تاج ابرو
 • ایجاد قرینگی برای ابرو
فیبروز کردن ابرو نسبت به سایر روش ها  سوزن و التهاب کمتری دارد.فیبروز کردن ابرو سبب میشود ابرو ظاهر طبیعی داشته باشد. فیبروز کردن ابرو همچنین سبب ایجاد تراکم در قسمت های ابرو می شود.از دیگر مزیت این روش میتوان به آسان بودن آن اشاره کرد.یکی از مهمترین مزیت روش فیروز،  نیمه دائمی بودن آن است . با فیبروز به راحتی میتوانید بعد از گذشت چند روز مدل آن را عوض کنید.

مراحل فیبروز ابرو

 1. مشخص کردن محدوده و قاب ابرو یا استفاده از نوعی مداد و ابزار خاص گاهی برخی از متخصصان در این مرحله از نوعی اپلیکیشن برای مطمئن شدن از دقیق بودن کار خود استفاده می‌کنند‌‌‌‌.
 2. ایجاد شوک به رنگ؛ پس از گذشت سه یا چهار دقیقه ابرو‌‌‌ها رنگ‌‌‌ می‌گیرد‌‌‌‌.
 3. سر کردن برای کاهش حدودی درد
 4. ترمیم کردن آرک و دم ابرو که در این عمل باید ضخامت استروک‌‌‌ها دوبرابر شود‌‌‌‌.
البته باید توجه داشت که مراحل‌‌‌ می‌تواند با توجه به نوع پوست متفاوت باشد‌‌‌‌.

فرق فیبروز ابرو با میکروبیلدینگ

فیبروز و میکروبیلدینگ تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند مراحل و روش کار آن‌ها یکی است و فقط طراحی متفاوتی دارند‌‌‌‌.‌‌‌‌ البته فیبروز را نمی‌توان برای کسانی که از قبل تاتو داشت‌ه‌اند انجام داد‌‌‌‌.

بیشتر بدانیم از : میکروبلیدینگ ابرو در سالن زیبایی عقیلی  

پنج نکته مهم درباره فیبروز ابرو

از ماهر و مجرب بودن فیبروز کار خود مطمئن شوید تا از عدم به وجود آمدن خطای انسانی مطمعن شوید و رضایت کافی را از نتیجه کار داشته باشید‌‌‌‌.‌‌‌‌ سه روز بعد از فیبروز‌‌‌‌،‌‌‌‌ ابرو‌‌‌ها باید چرب شود و از شستن آنها جلوگیری به عمل آید‌‌‌‌.‌‌‌‌ افراد حرفه‌ای‌تر در این کار دارای مدرک معتبر هستند‌‌‌‌.‌‌‌‌ اگر از تاتو استفاده کرده اید نمی‌توانید از فیبروز استفاده کنید‌‌‌‌.‌‌‌‌ اگر در دوران بارداری یا شیر دهی هستید تا پایان دوره از انجام فیبروز خودداری کنید تااحتمال بروز مشکلات احتمالی صفر شود

ماندگاری فیبروز ابرو

ماندگاری فیبروز  یکی از دغدغه های خانم های امروزی می باشد و اکثر خانم ها تمایل دارند تاتوی انجام شده در روی پوست ماندگاری بسیار بالایی داشته باشد. ماندگاری و میکروبلیدینگ کردن ابرو در بعضی مواقع در اختیار تاتوکار نمی باشد. همچنین در گاهی مواقع علاوه بر شرایط پوستی شرایط مراقبت و نگه داری و حرفه ای بودن آرایشگر  تاثیر بسیار زیادی بر ماندگاری و دارد. عواملی که بر ماندگاری  می افزاید موارد زیر می باشد: عمق هاشور ابرو( هر چقدر عمق بیشتر  باشد ماندگاری  فیبروز نیز بیشتر خواهد شد) نوع پوست (ماندگاری  بر اساس نوع پوست متفاوت است نوع پوست متفاوت می باشد نوع پوست بسیار متنوع است) کیفیت تغییرات در هورمون های بدن رنگ های انتخابی ( هرچقدر رنگ ابرو تیره تر باشد ماندگاری بیشتری خواهد داشت) رعایت فاصله زمان ترمیم اگر مواردی که در بالا ذکر شد است به خوبی رعایت شود و همچنین مراقبت های بعد از فیروز نیز توسط خود فرد رعایت شود می توانید انتظار ماندگاری بالا را داشته باشید. ماندگاری آن به عوامل مختلفی بستگی دارد البته باید توجه کرد که این روش دائمی نیست؛ برای ماندگاری دائم آن می‌توانید به کلینیک‌های زیبایی مراجعه فرمایید‌‌‌‌.‌‌‌‌ در ادامه به شرح برخی از عوامل موثر در ماندگاری آن می‌پردازیم: نوع پوست نوع پوست تاثیر بسیاری بر فیبروز می‌گذارد هرچه پوست چرب‌تر باشد ماندگاری این متد کم‌تر است؛ پوست‌های معمولی برای این کار بسیار مناسب هستند‌‌‌‌.‌‌‌‌ معمولا به کسانی که دارای پوست چرب هستند و قصد انجام فیبروز را دارند توصیه می‌شود قبل از انجام آن، اسکراپت انجام دهند تا میزان چربی پوست کاهش یابد‌‌‌‌.

عمق‌‌‌ هاشور ابرو

هرچه رنگ به عمق لایه‌‌‌ها نفوذ کند ماندگاری افزایش‌‌‌ می‌یابد بنابراین بستگی به فشار دست فیبروز کار دارد؛ هر چه فشار بیش‌تر باشد رنگ عمیق‌‌‌‌تر نفوذ‌‌‌ می‌کند و ماندگاری  افزایش‌‌‌ می‌یابد و بر عکس هر چه فشار کمتر باشد عمق ایجاد شده کم و در نتیجه ماندگاری کمتر است‌‌‌‌. تغییر هورمون‌‌‌های بدن در دوران عادت ماهیانه و بارداری و شیردهی هورمون‌‌‌های بدن دچار تغییر‌‌‌ می‌شوند، توصیه‌‌‌ می‌شود تا پایان این دوره‎ها از فیبروز کردن ابرو‌‌‌ها جلوگیری کنید تا آسیبی به سلامتی شما وارد نشود‌‌‌‌.‌‌‌‌ البته در دوران شیردهی بعد از ماه چهارم با هماهنگی پزشک ممکن است بتوان فیبروزرا انجام داد اما هرگز نباید تا چهار ماهگی این کار را کرد‌‌‌‌.
فیبروز ابرو

تفاوت فیبروز ابرو با تاتو

فیبروز ابرو روشی جدید‌‌‌‌تر نسبت به تاتو بوده و طبیعتا دارای مزیت‌‌‌های بیش‌تری نسبت به تاتو است‌‌‌‌‌‌‌‌.‌‌‌‌ تاتو در عمق لایه‌‌‌های پوستی انجام‌‌‌ می‌شد در حالی که فیبروز در سطح پوست است و به عمق لایه‌‌‌های پوستی نفوذ نمی‌کند‌‌‌‌. از طرفی تتو به دلیل نفوذ عمیقش در پوست به صورت دائمی ماندگار بوده و به هیچ وجه جلوه طبیعی ندارد در حالی که فیبروز با استفاده از قلم مخصوص خط‌‌‌های نازکی بر روی پوست ایجاد‌‌‌ می‌کند که بسیار طبیعی است‌‌‌‌. اگر قصد پاک کردن فیبروز ابرو را داشته باشید‌‌‌‌،‌‌‌‌ خاصیت نفوذ کم به عمق پوست این متد باعث‌‌‌ می‌شود تا به راحتی بتوانید آن را پاک کنید ولی تاتو اینگونه نیست. پاک کردن تاتو به راحتی انجام پذیر نیست و حتی اگر بتوان آن را پاک کرد هم چنان اثراتی از خطوط تاتو‌‌‌ می‌ماند‌‌‌‌.

متداول ترین سوالات در رابطه با فیبروز ابرو

ابروهای فی یک درمان نیمه دائمی تاتو ابرو است که 12 تا 18 ماه طول می کشد.

فیبروز ابرو یک روش میکروبلیدینگ است . آموزش فیبروز ابرو 100 برابر آموزنده تر، دقیق تر و خاص تر از آموزش معمولی Microblading است .

 

انواع مدل فیبروز ابرو

در این قسمت به معرفی انواع مختلف فیبروز ها می پردازیم فیبروز ابرو نیز مانند سایرین دارای مدل های مختلفی است:

SPINE-3

مدل SPINE_3 معروف به مدل تیغ ماهی می باشد.

در مدل اسپاین نقطه کانونی روی انتهای ابروها قرار میگیرد.

SPINE-5

مدل SPINE_5 معروف به مدل ابروی آسیایی می باشد.

در مدل ابروی آسیای نقطه کانونی هاشور در قسمت پایینی ابرو ها قرار دارد.

در مدل SPINE_5 نقطه مورد نظر جایی بین ابتدا و قوس ابرو ها می باشد.

SPINE-6

مدل SPINE_6 معروف به مدل ابروی کلاسیک می باشد.

در مدل ابروی کلاسیک نقطه کانونی در قسمت انتهایی ابروها قرار می گیرد.

بعد از تعیین نقطه کانونی تمامی هاشور ها در آن جهت زده می شوند.

UPPER SPINE

یکی دیگر از مدل های فیبروز ابرو مدل UPPER SPINE می باشد.

در مدل بالا نقطه کانونی در قسمت بالای ابروها قرار دارد.

معایب فیبروز ابرو

 • تیغه دستگاه که بر روی سطح پوست خراش ایجاد‌‌‌ می‌کند به خون کمی آغشته‌‌‌ می‌شود گاهی تیغه دستگاه دست فیبرز کار را‌‌‌ می‌برد که این اتفاق ممکن است باعث مبتلا شدن به بیماری ایدز شود‌‌‌‌.‌‌‌‌ به همین خاطر بهتر است فیبرز کار هنگام کار از دستکش استفاده کند تا میزان خطر کاسته شود.

 • افرادی که قبلا از تاتو استفاده کرده‌اند قادر به استفاده دوباره از فیبرز نیستند‌‌‌‌.

 • به دلیل نیاز به فشار دست در کار فیبروز‌‌‌‌،‌‌‌‌ ممکن است فیبرز کار دچار خستگی شود و فشار دست نسبت به اوایل کار کاهش یابد که این امر موجب کاهش کیفیت زیبایی کار‌‌‌ می‌شود‌‌‌‌.

 • متاسفانه برخی از مراکز زیبایی از رنگ‌‌‌های نامرغوب استفاده‌‌‌ می‌کنند که باعث‌‌‌ می‌شود رنگ ابرو و ماندگاری آن کم باشد به همین دلیل حتما به مراکز زیبایی مورد اطمینان مراجعه نمایید‌‌‌‌.

 • فیبروز ابرو ماندگاری طولانی ندارد و این امر‌‌‌ می‌تواند ناخوشایند باشد

 • فیبروز‌‌‌‌،‌‌‌‌ برای ابروهای روشن انجام نمی‌شود و برای این کار باید ابرو‌‌‌ها نسبتا تیره باشند‌‌‌‌.

 • اگر قبلا تاتو کرده اید نمی توانید از فیبروز برای زیباتر کردن ابروهای خود استفاده کنید.

 • کار کردن با دستگاه فیروز سبب میشود مچ آرایشگر بعد از مدتی خسته شود و در آخر از میزان نیروی تاتو کار کاسته شود همچنین این موضوع می تواند بر روی کیفیت کار نیز اثر بگذارد.

 • از دیگر معایب فیبروز این است که تیغ دستگاه به کمک آرایشگر استفاده میشود به همین دلیل امکان دارد تاتو کار هنگام استفاده از تیغ آسیب ببیند توصیه ما این است هنگام استفاده از تیغ باشید.

بیشتر بدانیم از : آرایش اروپایی عروس در سالن زیبایی عقیلی  

هزینه فیبروز ابرو

یکی از روش های منصفانه برای زیبایی ابرو، فیبروز ابرو می باشد.

فیبروز کردن ابرو نسبت به سایر روش ها مقرون به صرفه می باشد.

فیبروز ابرو روشی کم هزینه نسبت به سایر متد‌‌‌های مشابه است قیمت آن داری نوساناتی است که در ادامه به چند مورد تاثیرگذار در قیمت فیبروز ابرو اشاره‌‌‌ می‌کنیم:

 • حجم رنگ

 • ماندگاری

 • تجربه فیبرز کار

 • مهارت فیبرز کار

 • جنس و کیفیت رنگ

 • نوع سوزن مورد استفاده در هنگام فیبروز کردن ابرو

انواع سوزن مورد استفاده در هنگام فیبروز کردن ابرو

انواع سوزن در بازار موجود است این سوزن ها مخصوص هاشور می باشند و میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

سوزن فیبروز ابرو مدل یو U

سوزن فیبروز ابرو مدل اسلوپ

انتخاب نوع سوزن بستگی به مهارت تاتوکار دارد که سوزن هاشور در اندازه های زیر موجود می باشد:

سوزن ۱۲ سر

سوزن ۱۴ سر

سوزن ۱۶ سر

سوزن ۱۸ سر

افرادی که نیاز به فیبروز کردن ابروهای خود دارند:

اگر جز افرادی هستید که ابروهایتان نیاز به قرینه سازی دارد بهتر است ابروهایتان را فیبروز کنید.

همچنین اگر ابروهایی کم پشت و نازکی دارید پیشنهاد میکنم ابروهایتان فیبروز کنید.

اگر تاج ابروهایتان نامتقارن است بهتر است ابروهایتان را فیبروز کنید.

اگر میخواد به مدت نامحدود ابروهایتان را پرپشت کنید این روش را پیشنهاد می کنیم.

اگر به مدت خیلی کم می خواهید ابروهایتان را هاشور کنید بهتر است ابروهایتان را فیبروز کنید.

اگر ارک ابروهایتان فرم مناسبی ندارد بهتر است ابروهایتان را فیبروز کنید.

مراقبت بعد از فیبروز ابرو

اگر ابروهایتان را فیبروز کردید بهتر است برای افزایش ماندگاری رنگ آن از برخی کارها پیشگیری کنید به عنوان نمونه تا سه روز ابروهای خود را شستشو ندهید همچنین در این مدت سعی کنید حمام یا استخر نروید.

همینطور در این مدت ابروهای خود را مالش ندهید.

به مدت یک هفته از انواع مرطوب کننده به عنوان مثال وازلین و… استفاده نکنید.

دستگاه فیبروز ابرو

در فیبروز کردن ابرو هیچ دستگاهی مورد استفاده قرار نمیگیرد و تنها دستگاهی که در فیبروز ابرو مورد استفاده قرار میگیرد قلم میکروبلیدینگ می باشد.

قلم میکروبلیدینگ یک قلمی می باشد که با استفاده از دست می توان استفاده کرد

تاتو کار با استفاده از این قلم به راحتی می تواند خطوط و نقاط بسیار ظریف و طبیعی را ایجاد کنید.

طراحی ابرو با روش فیبروز همانطور که گفته شد کاملا طبیعی می باشد.

سوزن هایی که در قلم میکروبلیدینگ مورد استفاده قرار می گیرد باید بعد از هر استفاده تعویض شوند.

همانطور که میدانید تاتو کاری و فیروز کردن ابرو یک روش بسیار حساس می باشد و باید قبل از استفاده از تمام نکات بهداشتی را رعایت کنید و همچنین اگر در هنگام استفاده از این روش ها دچار حساسیت های پوستی شدید توصیه میکنیم در اسرع وقت به پزشک پوست و مو مراجعه کنید.

فیبروز مناسب چه کسانی می باشد؟

این روش مناسب کسانی است که تا به حال تاتو انجام ندادند اگر جز افرادی هستید که که تاتو کردید اجرای این روش امکان پذیر نمی باشد.

فیروز ابرو دخترانه به قدری ظریف و خوش فرم می باشد که در ابروهایی که تاتو کردند این طرح غیر قابل مشاهده می باشد

همچنین این روش بهتر است بر پوست هایی اجرا شود که هیچ گونه زخم یا آسیب در آن وجود نداشته باشد در نتیجه اگر در قسمتی از پوست زخم و آسیب دیده باشد در این مواقع باید تا بهبود آن صبر کنید.

رنگ های مورد استفاده در فیبروز ابرو

رنگ ها نقش بسیار مهمی در فیبروز کردن ابرو دارد.

رنگ هایی که در فیروز مورد استفاده قرار میگیرد از انواع مواد معدنی تهیه و تولید میگردد.

همچنین این رنگ ها فاقد فلزات سنگین هستند به همین دلیل به راحتی جذب پوست می شود و ظاهر طبیعی به ابرو ها می دهد.

پاک کردن فیبروز یا هاشور ابرو در منزل
 • پاک کردن فیبروز ابرو با کمک آلوئه را

در این روش یک عدد آلوئه را با کپسول E ترکیب کنید و به مدت ۴۰ دقیقه روی قسمت هایی که هاشور کرده اید قرار دهید و سپس شستشو دهید.

 • پاک کردن هاشور به وسیله آبلیمو و نمک

برای پاک کردن هاشور ابرو میتوانید یک عدد لیمو و نمک را ترکیب کنید

 • پاک کردن هاشور ابرو با کمک عسل

در این روش می توانید ماست نمک عسل را با یکدیگر ترکیب کنید و بعد از آن این ترکیب به مدت ۳۰ دقیقه روی قسمت هایی که هاشور کردید قرار دهید و سپس با آب گرم شستشو دهید.

نتیجه گیری

توصیه می‌کنیم برای بهره‌مند شدن از کیفیت و رضایت بیش‌تر به متخصصان مجرب در زمینه فیبروز ابرو مراجعه کنید‌‌‌‌.‌‌‌‌ بهتر استدر صورت ابتلا به بیماری‌‌‌هایی نظیر سرطان‌‌‌‌،‌‌‌‌ دیابت و‌‌‌‌‌‌‌‌. ‌‌‌‌. ‌‌‌‌.‌‌‌‌ یا هنگام تغیرات هرمونی مثل عادت ماهیانه و دوران بارداری و شیر دهی فیبروز ابرو انجام ندهید‌‌‌‌.

سوالات متداول

1 فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز ابرو

یکی از روش‌‌‌های زیبایی چهره و ابرو‌‌‌ها است که امروزه طرفداران زیادی دارد‌‌‌‌.‌‌‌‌ این روش یک روش علمی است و برانو بابیک با استفاده از نسبت‌‌‌های طلایی اندازه متناسب ابرو‌‌‌ها را ارائه کرد‌‌‌‌.

2 فیبروز ابرو در پاسداران کجا خوبه؟

اگر به دنبال یک سالن زیبایی خوب در محدوده شمال تهران و پاسداران می باشید ما به شما سالن زیبایی نسیم عقیلی را معرفی میکنیم ، سالن زیبایی نسیم عقیلی خدمات فیبروز ابرو را با کادری حرفه و با رعایت پروتکل های بهداشتی انجام می دهند.

3فرق فیبروز ابرو با میکروبلیدینگ چیست؟

فیبروز و میکروبیلدینگ تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند مراحل و روش کار آن‌ها یکی است و فقط طراحی متفاوتی دارند‌‌‌‌.‌‌‌‌ البته فیبروز را نمی‌توان برای کسانی که از قبل تاتو داشت‌ه‌اند انجام داد‌‌‌‌.

برای درک کامل فرق فیبروز ابرو با

میکروبلیدینگ

روی لینک کلیک کنید.

4 عوامل تاثیر گذار بر قیمت فیبروز ابرو چیست؟

فیبروز ابرو روشی کم هزینه نسبت به سایر متد‌‌‌های مشابه است قیمت آن داری نوساناتی است که در ادامه به چند مورد تاثیرگذار در قیمت فیبروز ابرو اشاره‌‌‌ می‌کنیم:

 • حجم رنگ

 • ماندگاری

 • تجربه فیبرز کار

 • مهارت فیبرز کار

 • جنس و کیفیت رنگ