نکات مهم آرایش لایت عروس
نکات مهم آرایش لایت عروس


نکات مهم آرایش لایت عروس

از نکات مهم آرایش لایت عروس دانستن فاکتورهایی است که در سبک میکاپ لایت رعایت آن الزامی است.چند سالی هست که آرایش لایت عروس در بین دختران جوان طرفدار زیادی پیدا کرده و عروس ها از ما تقاضای میکاپ لایت دارند . اما زمانیکه برای روز عروسی شان  آرایش لایت انجام میشه بعضی از عروس خانم ها دوست دارند که حجم سایه شان بیشتر و رنگ رژلب هایشان  پررنگ تر شود که این خواسته ها با سبک میکاپ لایت  تداخل دارد.

آرایش عروس-نسیم عقیلی
فکر میکنید دلیل آن چیست؟
دلیل اول: مفهوم واقعی آرایش لایت را نمیدانند.

دلیل دوم: حجم آرایش آن ها در طول روز یا در مهمونی ها نسبتا زیاده ، مثلا خیلی از رژگونه ها ی تیره و رژلب های پررنگ و ابروهای تیره پراز مداد و ریمل خیلی پر و زیاد استفاده میکنند.

به همین علت من” نسیم عقیلی” به عنوان یک میکاپ آرتیست که عروس های زیادی را برای روز عروسیشان میکاپ لایت کرده ام میخواهم امروز برای شما سبک آرایش لایت عروس 2020 بگویم:

   آرایش عروس با میکاپ آرتیست نسیم عقیلی

آرایش لایت عروس-نسیم عقیلی


آرایش لایت
به میکاپی گفته میشود که با استفاده از حجم خیلی کمی از کرم پودر ، کانتور (در حد اصلاح سازی زاویه های صورت) هایلایتر ، پودر فیکس باشد.

برای آرایش چشم از مژه های تکی متناسب با فرم و رنگ چشم استفاده میشود ، رنگ سایه چشم خیلی ملایم است

برای آرایش صورت رژ گونه و رژلب  با رنگ‌ نود ( رنگهای متمایل به رنگ پوست و بژ ) استفاده میشود.یادتان باشد که با این میکاپ چهره شما در روز عروسی زیباتر شده بدون اینکه تغییر کلی و زیادی در چهره تان اتفاق افتد.
به طور کلی اگر اهل آرایش غلیظ هستید سبک آرایش لایت را برای روز عروسی خود انتخاب نکنید.

گالری رنگ مو سالن زیبایی نسیم عقیلی را اینجا ببینید  

آرایش لایت عروس-نسیم عقیلی

سالن زیبایی نسیم عقیلی با سالها تجربه و سابقه فعالیت در این حوزه، میکاپ عروس با سبک های مختلف هندی، عربی، اروپایی و ایرانی را توسط کادری مجرب ارائه می دهد. به منظور مشاهده نمونه کارها و عکس آرایش لایت عروس ۲۰۲۰ کافیست وارد بخش ویدیوها و یا گالری میکاپ شوید و با سبک آرایش صورت و مو خانم نسیم عقیلی آشنا شوید.تمامی ویدیو ها و عکس های گاری بدون ادیت یا رتوش می باشد.