آرایش عروس
آرایش عروسسلام ! به سایت نسیم عقیلی خوش آمدید . اگر به دنبال خواندن مفید ترین مطالب آرایش عروس و دیدن یکی از زیباترین نمونه کارهای آرایش عروس در تهران هستید حتما مارا دنبال کنید . در این مقاله در مورد میکاپ 2020 عروس ، میکاپ های پرطرفدار دنیا و اصول انتخاب مدل مو و حتی تاج و ریسه عروس توضیحاتی مفیدی را در اختیار شما قرار خواهیم داد. با ما همراه شوید

 تیترهای مطالب این صفحه:

 ✔ جدیدترین مدل های آرایش عروس ایرانی✔ آرایش عروس 2020
✔ مدل مو عروس
✔مهم ترین نکات درباره میکاپ و آرایش عروس
✔ انتخاب سالن آرایش عروس

مدل آرایش عروس

آرایش عروس با توجه به اهمیت بسیار زیاد برگزاری این مراسم و ثبت خاطراتی ماندگار و همیشگی در ذهن عروس و داماد، از مهم ترین مقدماتی می باشد که اغلب افراد به آن توجه ویژه ای دارند. به طوریکه بسیاری از افراد زمان زیادی را برای مشاهده جدیدترین مدل های آرایش عروس ایرانی، میکاپ جدید عروس، مدل موی عروس، مدل ابروی عروس و سایر موارد مرتبط با این مساله اختصاص می دهند.

در نهایت با مشاوره آرایشگرهای حرفه ای می توانند انتخاب مناسبی از میان مدل های مختلف میکاپ هندی عروس و یا عربی و اروپایی داشته و شبی زیبا و خاطره انگیز را با آن زیباتر کنند. ما در سالن زیبایی نسیم عقیلی در ادامه نگاهی جامع به آرایش عروس و هر آنچه که باید درباره آن بدانید خواهیم داشت و به بسیاری از سوالات و ابهامات در این زمینه پاسخ خواهیم داد.

آرایش عروس - نسیم عقیلی

جدیدترین مدل های آرایش عروس ایرانی

تجربه نشان می دهد که اغلب خانم ها برای شب عروسی به دنبال جدیدترین مدل های آرایش عروس ایرانی می باشند تا در این شب مهم جلوه بسیار خوبی داشته باشند. با گذر زمان سلیقه افراد همزمان با تغییر مد دگرگون میشود و به همین خاطر است که سبک های قدیمی هر اندازه که حرفه ای انجام شود، نمی تواند با میکاپ های جدید رقابت کند.

در نتیجه خانم ها ناخودآگاه به سمت جدیدترین مدل های آرایش ایرانی، میکاپ اروپایی، هندی و عربی گرایش پیدا میکنند. به عنوان مثال، استفاده از آرایش های بسیار پررنگ با سایه های رنگی در حال حاضر به اندازه چند دهه قبل جلوه مناسبی ندارد و آرایش عروس لایت و اروپایی بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد.

علاوه بر مشاهده عکس های آرایش عروس در اینترنت و فضای مجازی، در سالن زیبایی نسیم عقیلی با ارائه مدل های کاملا جدید و اجرا شده توسط این مجموعه می توان از جدیدترین مدل های آرایش عروس مطلع شد. به عبارت دیگر، ما در این مجموعه نمونه کارهای کاملا واقعی را به صورت آلبوم ارائه می دهیم تا خانم های جوان برای مهم ترین شب زندگی شان تصمیم گیری مناسب و بروز داشته باشند.

 آرایش عروس 2020

آرایش عروس شامل چند بخش می باشد که شینیون و میکاپ از مهم ترین آنها به شمار می رود. میکاپ یا آرایش چهره در سبک های مختلفی انجام میشود که کاملا به سلیقه فرد و همچنین شکل و فرم ظاهری چهره آنها بستگی دارد. میکاپ جدید عروس در سبک های عربی، اروپایی، هندی و ایرانی هر یک دارای ویژگی های خاصی هستند که انتخاب درست و مناسب آنها می تواند نتیجه بسیار مناسبی داشته باشد. از پرطرفدارترین میکاپ های عروس می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

بیشتر بدانیم از :مدل آرایش عروس اروپایی  

 
فیلم میکاپ عروس | میکاپ آرتیست: نسیم عقیلی
 

برای بازدید از نمونه کارهای عروس نسیم عقیلی میوانید صفحه اینستاگرام یا بخش گالری سایت مراجعه نمایید.

آرایش عروس-سالن زیبایی نسیم عقیلی

مهم ترین نکات درباره میکاپ و آرایش عروس

آرایش عروس به دلیل اهمیت بسیار زیاد جشن عروسی از مهم ترین و اصلی ترین خدماتی می باشد که سالن های زیبایی تلاش می کنند تا بهترین خدمات را در این زمینه ارائه دهند. موارد متعددی برای دست یافتن به بهترین میکاپ و آرایش برای جشن های مختلف وجود دارد که توجه به آنها در نهایت می تواند بهترین نتیجه را به همراه داشته باشد. سالن زیبایی نسیم عقیلی در ادامه به مهم ترین نکات در آرایش عروس اشاره خواهد داشت.

انتخاب سالن آرایش عروس

اولین و مهم ترین گام برای اینکه بتوانید بهترین خدمات را برای شب عروسی دریافت کنید، انتخاب سالن عروس مناسب می باشد. یک سالن آرایش باید چند ویژگی مهم داشته باشد که از مهم ترین آنها می توان به گزینه های زیر اشاره نمود:

تخصص در ارائه خدمات

تمام خدمات از قبیل رنگ مو، آرایش صورت و میکاپ، شینیون، دیزاین ناخن ها و غیره همگی باید در سطح خوب و استانداردی قرار داشته باشد.

قیمت آرایش عروس

همیشه بهترین سالن ها بالاترین قیمت ها را ارائه نمی دهند، بلکه باید سالن هایی را انتخاب کنید که کیفیت و قیمت مناسب را با هم تلفیق می کنند.

تنوع در مدل آرایش

با توجه به اینکه سلیقه افراد در انتخاب مدل آرایش و میکاپ با هم متفاوت می باشد، لذا یک سالن حرفه ای باید بتواند انواع مدل های آرایش از قبیل ساده، اروپایی و لایت و عربی و هندی را ارائه دهد.

میکاپ هندی

میکاپ هندی عروس از گذشته تا امروز طرفداران خاصی داشته و در حال حاضر نیز یکی از پرتقاضاترین مدل های آرایش به شمار می رود. آرایش سبک هندی شباهت زیادی با آرایش خلیجی یا عربی دارد و البته در برخی از بخش ها با هم متفاوت هستند. از مهم ترین ویژگی های این سبک از میکاپ می توان به استفاده از آرایش پررنگ برای چشم با خط چشم های کمی پهن اشاره نمود.

سایه به کار رفته در آرایش هندی بیشتر به رنگ های طلایی، نارنجی، صورتی و قرمز گرایش داشته و به همین خاطر باعث میشود تا چشم ها حالت تور رفتگی نداشته باشند. رژ لب به کار رفته در میکاپ هندی عروس اغلب پر رنگ و تیره می باشد که باعث میشود تا لب ها جلوه بسیار خوبی پیدا کنند.

یکی از ابهاماتی که اغلب افراد در آرایش  با آن مواجه می باشند، تفاوت میکاپ هندی و عربی یا خلیجی با هم می باشد. در میکاپ عربی عروس از سایه های تیره و پر رنگ برای پلک استفاده میشود که باعث میشود چشم ها کمی در گودی قرار گیرند. رنگ رژ لب به کار رفته در آرایش خلیجی عروس اغلب کمرنگ می باشد و این دو مورد از اصلی ترین تفاوت های سبک هندی و عربی در آرایش صورت می باشد. 

میکاپ جدید عروس ایرانی

برخلاف آرایش هندی و خلیجی عروس که از رنگ های تیره استفاده می شود، در آرایش اروپایی عروس بیشتر گرایش به استفاده از رنگ های خنثی و بسیار ملیح می باشد. میکاپ جدید عروس ایرانی در واقع نقطه وسط سبک های هندی، عربی و اروپایی می باشد و نوعی تعادل را در آرایش حفظ می کند. با مشاهده میکاپ جدید عروس ایرانی کاملا متوجه خواهید شد که در آرایش چشم و نوع سایه زدن و حتی رنگ رژ لب به اندازه سبک های عربی و هندی شلوغ و پررنگ نیست و از آرایش اروپایی پر رنگ تر می باشد.

بایدها و نباید های آرایش عروس را اینجا بخوانید

 
 
 

فیلم میکاپ عروس | میکاپ آرتیست: نسیم عقیلی

هر آنچه که باید از انتخاب مدل موی عروس بدانید

عروس خانم ها باید قبل از عروسی باید جستجویی در مورد مدل مویی که دوست دارند انجام دهند که برای اینکه کار میتوانند از گالری مدل مو سایت نسیم عقیلی استفاده کنند تا روزی که برای مشاوره مراجعه میکنند نکته مهم اینست که ممکن است یک مدل مویی خیلی مورد علاقه عروس خانم باشد و برای مدل یا عروسی که استفاده شده بسیار زیبا باشد

اما برای اون فرد مناسب نباشد چون هر مدل مویی مناسب یک فرم صورت است . مدل های انتخاب شده توسط عروس در جلسه مشاوره توسط میکاپ آرتیست و شینیون کار کامل بررسی می گردد

 تاثیر تور و لباس در آرایش عروس 

به طور مثال اگر لباس عروس آستین دار باشد مدل موی باز خیلی مناسب این مدل لباس نیست ولی اگر لباس عروس بالاتنه باز یا به اصطلاح دکلته داشته باشد مدل موی باز میتواند مناسب باشد.

فصل برگزاری عروسی

اگر مراسم عروسی در فصل تابستان برگذار شود مدل موی باز مناسب عروس خانم های ایرانی نیست چرا که معمولا عروس های ایرانی صبح عروسی خود را به عکاسی مشغول هستند.گرمای هوا باعث تعریق سر و وز شدن موهایشان می گرددو فرم موها با عرق کردن عوض می شود

البته روش هایی برای حل این مشکل با توجه به نوع جنس موی عروس وجود دارد

به طور مثال اگر موی عروس وز و فر باشد میتواند یک هفته قبل از مراسم عروسی از کراتینه برای موی عروس استفاده کرد.

اگر عروس دوست نداشته باشد که حالت موی خود را از دست بدهد ( حدودا شش ماه) میتواند از ویتامینه برای موهای خود استفاده کند که با تغذیه مو با ویتامین های مختلف حالت براقی و لطافت خوبی پیدا میکند. که ویتامینه کردن برای موی عروس یکی دو روز قبل از روز عروسی انجام میکیرید.

استفاده از شامپوهای آبرسان و ماسک مو نیز در زیباتر شدن حالت موها بی تاثیر نیست

مدل مو عروس-نسیم عقیلی

مدل ابروی عروس

در انتخاب مدل ابروی عروس علاوه بر در نظر گرفتن مد، لازم است به فرم صورت افراد نیز توجه شود. به عنوان مثال در سال های اخیر ابروهای پهن جای مدل های باریک را گرفته اند و طرفداران زیادی دارند. اما ممکن است فرم صورت شما برای این مدل ابرو مناسب نباشد و نه تنها در انتخاب رنگ ابرو، بلکه در مدل و میزان پهن و باریک بودن آن باید فرم صورت را در نظر گرفت.

 

برای پیدا کردن آرایشگر عروسی اینجا کلیک کنید   

 سالن زیبایی نسیم عقیلی

ما در سالن زیبایی نسیم عقیلی برای آماده سازی عروس از مرحله انتخاب مدل آرایش و مول مو و غیره تا آخرین مرحله از آن مشاوره های لازم را توسط افراد حرفه ای در این حوزه ارائه می دهیم.

مراحل آرایش در روز عروسی در این مجموعه شامل بررسی سلیقه و خواسته عروس در نوع و سبک آرایش، ارائه آلبوم هایی با نمونه کارهای واقعی اجرا شده توسط سالن زیبایی نسیم عقیلی، مشخص کردن زمان پاک سازی پوست و استفاده از ماسک های متعدد چند روز قبل از تاریخ عروسی و ارائه میکاپ، شینیون و هر آنچه که به زیباتر شدن شما در این شب کمک می کند می باشد.

به منظور استفاده از خدمات این مجموعه کافیست از راه های ارتباطی پایین صفحه استفاده نمایید.

در این سالن زیبایی انواع خدمات مو ( اکستنشن و اکستنشن تیپی ،کراتینه،…) و خدمات پوست ( فیشال صورت ) و خدمات ناخن ( ژلیش ،کاشت پودری و بیبی بومر  ) ارایه میگردد.

اگر به دنبال بهترین سالن زیبایی پاسداران هستید به سالن زیبایی نسیم عقیلی بروید

آرایش عروس

همه چیز در مورد آرایش عروس مصری

مدل آرایش عروس مصری و توجه به چشم ها

آرایش عروس و دیگر انواع آرایش بانوان، ریشه در تاریخ باستان دارد و در میان ملت های مختلف از گذشت های دور رسم بوده که در مراسم ازدواج، عروس را به بهترین شکل ممکن آرایش کنند زیرا به نوعی زیبایی عروس، نمادی از شگون و خوشبختی برای آینده زوجین بوده است. امروزه نیز آرایش عروس از شکل سنتی خود خارج شده و رنگ و لعابی مدرن تر و حرفه ای تر پیدا کرده است ولی با وجود همه پیشرفت ها و حرفه ای شدن شغل آرایشگری، باز هم ریشه های سنتی را در سبک های آرایشی امروزی می‌توان مشاهده کرد و میکاپ مدرن به نوعی همان آرایش سنتی است که با تغییرات جدید، آپدیت شده است.

 اینطور نیست که کلا روش‌های سنتی آرایشگری از بین رفته باشند یا میکاپ عروس در عصر حاضر کاملا متفاوت و بیگانه از گذشته باشد دلیلی که  این ادعا را تایید می‌کند این است که با وجود این همه پیشرفت در صنعت میکاپ،  هنوز هم عناوین سبک های آرایشی قدیمی حفظ شده اند و به قوت خود باقی هستند مثلا حتما تاکنون عناوینی همچون مدل آرایش عروس مصری، هندی، عربی، اروپایی، ژاپنی، لبنانی و امثال اینها را شنیده اید.

میکاپ عروس مصری بر پایه شیوه سنتی آرایش، در زنان فراعنه شکل گرفته است

تفاوت سبک های مختلف آرایش عروس در چیست؟

آنچه در سبک های مختلف آرایش عروس، تفاوت ایجاد می‌کند نوع و غلظت رنگ های مورد استفاده، نوع ترسیم سایه های صورت و  تمرکز بر بخش های مختلف صورت است مثلا در مدل های میکاپ عروسِ اروپایی، بیشتر از رنگ های روشن و نزدیک به رنگ طبیعی پوست استفاده می‌شود به همین دلیل گفته می‌شود که رنگ در سبک اروپایی، ملایم تر و ساده است ولی در برخی از دیگر سبک های میکاپ مانند سبک های عربی یا هندی از رنگ هایی با غلظت بیشتر استفاده می‌شود و این مسئله ریشه در تاریخ دارد مثلا در مورد آرایش عروس مصری شباهت هایی بین آرایش موجود در عکس های تاریخیِ اشراف و حاکمان مصری با آرایش فعلی عروس دیده می شود البته این نوع آرایش نیز تغییرات بسیار زیادی را به خود دیده است و کاملا آپدیت شده است.

آرایش در زنان مصری، خصوصا در ملکه ها یا زنان فراعنه، بیانگر یک سری از مفاهیم نمادین همچون قدرت، جوانی و برتر بودن بوده است. هر چند آرایش مصری، بعد ها برای مردم عادی نیز استفاده شد و تبدیل به یک سبک آرایشی شد ولی همچنان تا حدودی به فرم سنتی و اولیه خود وفادار ماند حال شاید بپرسید آرایش مصری چه وجه تمایزی با دیگر سبک های میکاپ دارد و در جواب باید گفت که در میکاپ عروس مصری به چشم ها توجه بسیار زیادی می شود، برای چشم ها از رنگ های غلیظ و پررنگ استفاده می شود.

در آرایش عروس مصری، میکاپ چشم ها از اهمیت زیادی برخوردار است

در میکاپ مصری، علاوه بر رنگ چشم ها تناژ رنگهای مورد استفاده برای دیگر بخش های صورت نیز بالاتر از بسیاری از سبک های دیگر میکاپ عروس است یعنی اینکه به طور کلی غلظت رنگ های مورد استفاده برای میکاپ عروس مصری زیاد است  پس میکاپ آرتیست، برای اینکه یک آرایش عروس مصریِ بی نقص انجام دهد باید کاملا در رنگ هایی که استفاده می‌کند و همچنین در نحوه کشیدن سایه ها و خط چشم ها  استاد باشد تا نتیجه نهایی کار قابل قبول و رضایت بخش شود.

خلاصه ای  از میکاپ چشم ها در آرایش عروس مصری

اگر چه گفته می‌شود میکاپ عروس مصری، نیاز به تجربه و مهارت کافیِ میکاپ آرتیست دارد ولی چندان هم کار سختی نیست و حتی برخی از خانم ها بدون نیاز به میکاپ آرتیست، خود روی صورت خود میکاپ مصری انجام می‌دهند.  همان طور که گفتیم در میکاپ مصری توجه و تمرکز اصلی  بر روی چشم هاست.  به صورت ساده مراحل میکاپ چشم ها در آرایش عروس مصری به شرح زیر است:

۱) کشیدن مدل دلخواه ابرو

فرمی از ابرو را که عروس دوست دارد و یا اینکه بیشتر به صورت وی می آید با مدادِ ابرو و با خطوط باریک از زیر ابروها بکشید؛ توجه کنید که برای طبیعی تر بودن فرم ابروها باید از خطوط پهن استفاده نکنید. در ادامه  باید با براش ابرو، خط ابروی کشیده شده را شانه کنید تا این خط با ابرو ها یکی شود و ابروها با این خطوط کشیده شده، منطبق شوند.

اولین قدم در میکاپ ابرویِ عروس مصری، کشیدن فرم ابروهاست

۲) زدن کانسیلر به ابروها

در مرحله بعد، نوبتِ زدن کانسیلر به ابروها می‌رسد و باید کانسیلر را با براش مخصوص کانسیلر، روی ابروها بزنید و کار را به نوعی انجام دهید که ظاهری طبیعی به ابروها ببخشید سپس می توانید برای حالت دهی بهتر، به ابروها ژل ابرو بزنید.

۳) کانسیلر زدن به پشت چشم

به قسمت زیر ابرو و پلک ها نیز باید کانسیلر بزنید تا کانسیلر استفاده شده، به عنوان یک زیرسازی برای سایه پلک عمل کند و با این کار  سایه پلک، درخشان تر و زیباتر خواهد بود.

۴) کشیدن درست سایه چشم

در نهایت  به مرحله کشیدن سایه چشم و خط چشم  می‌رسید که این کار نیاز به ظرافت و دقت کافی دارد ولی به طور کلی برای اینکه سایه چشم، تمیز و نوک تیز کشیده شود برخی افراد از یک تکه چسب استفاده می‌کنند و آن را به صورت زاویه دار از کنار چشم تا نزدیکی ابروی خود می‌کشند سپس با قلم مخصوص، طراحی به شکل هشت که یک طرف آن به چسب چسبیده باشد رسم می‌کنند و انتهای خط چشم را به انتهای این هشتِ کشیده شده وصل می‌کنند. معمولا خط چشم، با رنگ مشکی کشیده می‌شود که باید با براش، یک سایه سرمه ای به آن بزنید تا خط چشم با این سایه محو شود.

در میکاپ عروس مصری، کشیدن درست سایه چشم و خط چشم اهمیت زیادی دارد

5) افزودن رنگ مطلوب به پشت پلک

بعد از کشیدنِ خط چشم و سایه چشم باید با براش مخصوص، رنگی را که مناسب است به پشت پلک اضافه کنید اگر کار را درست انجام دهید رنگ نهایی پشت پلک به رنگی درمیاد که هیچ سایه و خط کشیده شده‌ای از مراحل قبلی باقی نمی‌ماند در این مرحله، استفاده از براش درست اهمیت دارد تا شما را به هدف اصلی و مطلوب برساند.

6) افزودن سایه براق

بعد از رنگ کردن پشت پلک، اکثرا یک سایه براق روی آن می‌زنند و این کار به آرایش عروس مصری جلوه زیباتر و کاملتری می‌دهد سایه براق را به نیمه اول پلک و نزدیک به غدد اشکی می‌زنند. با این کار، چشم ها جلوه باز تری به خود می‌گیرند و سایه چشم ها نیز به شکلی چند بعدی و زیباتر دیده می‌شود.

7) استفاده از خط چشم مایع

تجربه نشان داده است که بعد از کارهایی که در بالا به آن اشاره کردیم، استفاده از خط چشمِ مایع برای کشیدن خط چشم، باعث زیباتر شدن حالت کلی چشم ها می‌شود و آنها را برجسته تر نشان می‌دهد پس می‌توانید  از خط چشم مایع نیز برای پر رنگ کردن و زیبا تر کردن خط چشم های کشیده شده استفاده کنید.

8)کشیدن خط چشم پایین

کشیدن خط چشم پایین، کار نسبتا ساده تری است و نیاز به توضیح چندانی ندارد و تنها باید دقت کنید خط چشم بالا و پایین همرنگ باشند و معمولا با مداد خط چشم، بین خط چشم بالا و پایین یک خطِ براق هم می‌کشند تا این دو خط زیباتر جلوه کنند.

در آرایش عروس مصری، ترسیم خط چشم پایین نسبت به خط چشم بالا آسانتر است

9) توجه به مژه ها

بعد از اینکه کار خط چشم ها تمام شد نوبت مژه ها  می‌رسد که باید آنها را با مژه فر کن، فرم دهید و یا حتی می‌توانید از مژه مصنوعی استفاده کنید و این به خود فرد بستگی دارد که می‌خواهد از مژه مصنوعی استفاده کند یا نه ولی اگر از مژه مصنوعی استفاده شود بعدا باید روی آن ریمل زده شود تا مژه مصنوعی با مژه های خود فرد، از نظر شکل ظاهری ترکیب شود.

رنگ های مورد استفاده در آرایش عروس مصری

 آرایش عروس مصری، همانطور که گفتیم یک سبک آرایش غلیظ است پس علاوه بر اینکه برای چشم ها از رنگ های با غلظت بالا استفاده می‌شود ممکن است برای بقیه بخش‌های صورت نیز این غلظت رنگ، مشخص  باشد مثلا ممکن است خط و اثر رژگونه را به وضوح مشاهده کنید و رژ لب ها نیز بسته به سلیقه عروس و میکاپ آرتیست می توانند پررنگ باشند.

 به طور کلی در میکاپ مصری، رنگ های بژ و مشکی از رنگ های رایج برای آرایش چشم ها هستند. سایه براقِ پلک هم می‌تواند به رنگ مسی یا طلایی باشد. برای زیر چشم ها استفاده از رنگ طلایی و بژ، رایج است و جلوه چشم ها را زیبا تر خواهد کرد. هرچند می‌توان  در مورد رژ لب و رژ گونه هم کاملا سلیقه ای عمل کرد ولی استفاده از رنگ هایی مثل مسیِ آتشین از جانب برخی میکاپ آرتیست ها توصیه می‌شود و گاهی  نیز رژگونه طلایی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

آرایش عروس مصری یکی از زیباترین انواع میکاپ عروس است

مدل مو عروس

از دیگر موارد بسیار مهم در آرایش روز عروسی می توان به شینیون یا مدل موی عروس اشاره نمود که تاثیر بسیار زیادی بر فرم صورت و زیبایی افراد دارد. مدل موی عروس از تنوع بسیار بالایی برخوردار بوده و بهتر است انتخاب آن را به آرایشگر حرفه ای عروس بسپارید. آرایشگرهای حرفه ای عروس با توجه به فرم صورت، کشیدگی گردن، تراکم مو، نوع آرایش صورت، مدل لباس عروس و سایر موارد در نهایت انتخاب می کند که مدل موی باز عروس مناسب است یا جمع؟ بهتر است موی عروس رنگ شود یا خیر و غیره. البته سلیقه عروس خانم ها در اولویت قرار داشته و در نهایت این شما هستید که می توانید با آگاهی کامل و در نظر گرفتن تاثیر هر یک از مدل های مو بر زیبایی ظاهری خود بهترین مدل را انتخاب کنید

مدل موی عروس،مدل موی عروس در سالن زیبایی نسیم عقیلی-مدل شینیون عروس

تزئینات بر روی موی عروس

خدمات ارائه شده برای عروس در سالن ها تنها به میکاپ محدود نبوده و نمی توان از شینیون و تزئینات بر روی موی عروس غافل شد. نوع تاج انتخاب شده برای عروس و سایر وسایل تزئینی و گل های به کار رفته و تناسب آن با تور پشت سر همگی باید با دقت بالایی انجام شود.

مدل مو عروس-نسیم عقیلی

جنس موی عروس

اگر عروس خانم موهایی چرب ، با تار نازک و شکننده دارد حتما باید در روز عروسی برای شست و شوی مو از شامپوهای حجم دهنده استفاده کند.

و به هیچ عنوان نباید از نرم کننده و ماسک مو استفاده نماید.

نکته کلیدی مهم اینست که اگر عروس نگرانی دارد برای مدل موهایش میتواند قبل از عروسی یک تست با مدل مویی که بعد از مشاوره تایید شده انجام گیرد.

و این مدل تا آخر شب باشد تا هم از نظر زیبایی ظاهری و تناسب با فرم صورت و هم از نظر دوام بر اساس جنس مو سنجیده شود

به طور مثال اگر مدل موی کرلی انتخاب شده باشد و قبلا عروس موی خود را مدل کرلی درست نکرده باشد خوب است که برای تست هیر استایلر خود دقیقا همون مدل مو را اجرا کند تا از انتخاب خود اطمینان خاطر پیدا کند.

    باز بودن یا جمع بودن مدل عروس با توجه به فرم صورت

مدل موی عروس-نسیم عقیلی

آرایش عروس
در دوران کرونا
ماسک زیبا اکسسوری جدید عروس های دوران کرونا
آرایش عروس - ماسک عروس

تخصص در ارائه خدمات

قیمت آرایش عروس

تنوع در مدل آرایش

مراحل آرایش در روز عروسی در این مجموعه شامل بررسی سلیقه و خواسته عروس در نوع و سبک آرایش، ارائه آلبوم هایی با نمونه کارهای واقعی اجرا شده توسط سالن زیبایی نسیم عقیلی، مشخص کردن زمان پاک سازی پوست و استفاده از ماسک های متعدد چند روز قبل از تاریخ عروسی و ارائه میکاپ، شینیون و هر آنچه که به زیباتر شدن شما در این شب کمک می کند می باشد.

د. آرایش سبک هندی شباهت زیادی با آرایش خلیجی یا عربی دارد و البته در برخی از بخش ها با هم متفاوت هستند. از مهم ترین ویژگی های این سبک از میکاپ می توان به استفاده از آرایش پررنگ برای چشم با خط چشم های کمی پهن اشاره نمود.